Ahşap Deck Uygulama

Tüm dış mekan uygulamalarımızda dayanıklılık ve uzun ömür açısından olması gereken tüm üretim tekniklerini kullanmaktayız.
Nitelikli yapıştırıcılar, laminasyon işlemi ve modern boyama işlemleri kullanarak yapmış olduğumuz uygulamalar ve dış mekan mobilyaları uzun yıllar ilk günkü güzelliğini korumaktadırlar.
Dış mekanların dekorasyonunda, suya dayanıklı ahşaplardan ya da emprenye edilmiş ağaç türlerinden üretilen malzemeler kullanılır. Farklı ağaç türleri ,ebatları ve yüzey seçenekleri ile ferah ve zevkli mekanlara sahip olmak mümkündür. Artık evin içinde olduğu gibi dış mekanlarınızda da ahşabın keyfini ve rahatlığını yakalamak elinizde. Havuz kenarları, güneşlenme terasları, bahçeler, çiçeklikler, pergolalar, avlular verandalar ya da yürüme yolları gibi, çok yönlü ve bir çok farklı alanlarda konforlu ve zevkinize göre mekanlara sahip olabilirsiniz. Ağaçlar genelde teak, iroko, tali, afromosia, dussie’ den şeçilmektedir. Teak diğerlerine göre pahalı bir ahşaptır. Ancak suya ve diğer dış etmenlere karşı en dayanıklı ahşap da odur. Tropikal bölgelerin ikliminde yetişen bu ağaçlardan istenilen ebatlarda ve istenilen desenlerde karo biçiminde değişik mekanlarda rahatlıkla tekrar söküp kullanmak üzere üretip monte etmek mümkündür. Plastik birbirine geçme alt malzeme ile,değişik desenlerde karolar biçiminde demonte olarak,

Deck Uygulama Nedir ?
Evimizdeki parkelerin dış mekanda sağlam olduğunu düşünün. Evet genelde çam ağaçlarından oluşan belirli nem oranları olan dış mekanlara döşenen parkelere deck denir. Ayrıca Kompozit Deck lerde vardır. Müşteri talebine göre doğal yada yapay olarak kullanılır.

Deck Kaplama – Ahşap Kaplama Nasıl Yapılır ?
Deck uygulama yapılırken alt tabaka, beton veya demir profiller kullanılır. Deckler birbirine gizli çelik paslanmaz vidalarla dişli raylar üzerine oturtularak veya alttan vidalama yapılarak montajlanır. Ahşap ızgaraya decklerin dönmesini önlemek için yapıştırılır. Ala Concept uygulaması yaptırmak için iletişime geçiniz.

Denck Uygulama Nereler Uygulanır ?
Banyolar küvet altları, havuz kenarı, göl kenarları, bahçeler, marina, iskele, yat güvertelerine uygulanmaktadır.

Etiketler: Teak, Ahşap deck uygulama, Ahşap cephe Kaplama, Ahşap butik işler, Ahşap Pergole, Ahşap ürünler, Ahşap Merdiven, Ahşap kaplama, Ahşap Kapı, Ahşap zemin kaplama