Deck Tasarımları ile Bahçenize Doğallık Katın

Deck Tasarımları ile Bahçenize Doğallık Katın

Deck, iç mekanlarda kullanılan ahşap parkelerin dış mekanlara göre tasarlanmasıdır.

Deck, iç mekanlarda kullanılan ahşap parkelerin dış mekanlara göre tasarlanmasıdır. Farklı çevre düzenlemelerinin yanı sıra teak deck dış mekanları daha da doğal gösterecek ve daha göz alıcı mekanlara sahip olabileceksiniz. Sert ağaçlardan elde edilen deck uygulamaları bir nevi ahşap zemin kaplaması olarak bilinir. Kullanım da yaygın olmasıyla beraber sahilde, banyolarda, bahçelerde, dış cephe zemin kaplamalarında ve daha pek çok alanda kullanılır.

Hele ki İroko ağacı, teak ağacı ve tali ağaçları deck uygulamaları için en ideal ağaçlardan biridir. Çünkü bu ağaçlar dışarıda kullanılmaya daha müsait olup dayanıklılığı da epey yüksektir. Siz de tamamen doğal ve çevre dostu olan iroko deck yaptırarak dış ortamlarınızı da daha dikkat çekici ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Tabi deck uygulamasını yaptırmak için dekor bahçe gibi güvenilir ve şık tasarımlar sunan kaliteli bir firmaya ihtiyacınız olacaktır.

Deck Uygulama Ücretleri

Deck Uygulama geniş yelpazede incelenen bir uygulama olduğu için kullanılan ağacın sertliğine göre, doğallık derecesine göre ve zemin kaplamanın metrekaresine göre farklılık gösterir. Siz de dekor bahçe firmasından farklı ahşap deck modellerini inceleyerek tarzınızı yansıtan renk tonlarını ve tasarımları görebilirsiniz. Kaliteli bir deck uygulama yaptırarak uzun ömürlü bir kullanım sağlamak istiyorsanız dekor bahçe firmasını ziyaret ederek güvenle buradan hizmet alabilirsiniz.